Presentasjon lastes. Vennligst vent

Presentasjon lastes. Vennligst vent

Knut Nesland Leder Mobil: + 479512 5203 Jan Inge Andersen Nestleder,Tillitsvalgt SDL/MWD

Liknende presentasjoner


Presentasjon om: "Knut Nesland Leder Mobil: + 479512 5203 Jan Inge Andersen Nestleder,Tillitsvalgt SDL/MWD"— Utskrift av presentasjonen:

1 Knut Nesland Leder Knut.Nesland@Halliburton.com Knut.Nesland@Halliburton.com Mobil: + 479512 5203 Jan Inge Andersen Nestleder,Tillitsvalgt SDL/MWD JanInge.Andersen@Halliburton.com Mobil: +47 93429311 Tillitsvalgte 2015 Tommy Oftedal 2. nesteleder, tillitsvalgt IE / SKALA Tommy.Oftedal@Halliburton.com Mobil: +47 92861766 Tommy.Oftedal@Halliburton.com Ernst Henning Varland Tillitsvalgt Completion offshore Ernsth.Varland@Halliburton.com Ernsth.Varland@Halliburton.com Mobil: +47 45018118 Kjartan Fjellstad Tillitsvalgt: Maintenance offshore/ Cement Kjartan.Fjellstad@Halliburton.com Mobil: +47 9516 4516 Kjartan.Fjellstad@Halliburton.com Rune Ådland Tillitsvalgt PPS ( B&C) Rune.Adland@Halliburton.com Mobil: +47 911 26 767 Rune.Adland@Halliburton.com Ragnhild Nøst Tillitsvalgt Baroid, mud Ragnhild.Nost@Halliburton.com Mobil: +47 40221112 Ragnhild.Nost@Halliburton.com Bernt Enok Tøsdal Tillitsvalgt baser BerntEnok.Tosdal@Halliburton.com Mobil: +47 97190609 BerntEnok.Tosdal@Halliburton.com Tog Viggo Kalaoja Tillitsvalgt verksted Tananger TogViggo.Kalaoja@Halliburton.com Mobil: +47 9939 7440 TogViggo.Kalaoja@Halliburton.com

2 Kent Håkon Olsen Tillitsvalgt Campus East, KentHakon.Olsen@Halliburton.com Mobil: +47 90151976 Jesper Hultqvist Tillitsvalgt, Mongstad Jesper.Hultqvist@Halliburton.com Mobil: +45 81716542 Jesper.Hultqvist@Halliburton.com Magnus Kalberg Jensen Tillitsvalgt PE Magnus.Jensen@Halliburton.com Mobil: +47 40478839 Magnus.Jensen@Halliburton.com Petter Korneliussen Tillitsvalgt BSS Petter.Korneliussen@Halliburton.com Mobil: +47 97671521 Petter.Korneliussen@Halliburton.com Varetillitsvalgte 2015 Hans Rist Tillitsvalgt Lab Hans.Rist@Halliburton.com Mobil: +47 99086915 Hans.Rist@Halliburton.com Erling Idland Vara tillitsvalgt B&C Erling.Idland@Halliburton.com Mobil: +47 91644642 Erling.Idland@Halliburton.com Marianne Lilledal Varatillitsvalgt Baroid, mud Marianne.Lilledal@Halliburton.com Mobil: +4741102854 Marianne.Lilledal@Halliburton.com Tony Birgersson Varatillitsvalg Completion Tony.Birgersson@Halliburton.com Mobil: +47 99640534 Tony.Birgersson@Halliburton.com Magnar Didriksen Varatilltsvalgt PE. Magnar.Didriksen@Halliburton.com Mobil: +47 95998635 Magnar.Didriksen@Halliburton.com

3 Caroline Jodal Varatillitsvalgt SKALA, Styremedlem Caroline.Jodal@Halliburton.com Caroline.Jodal@Halliburton.com Mobil: +47 91192950 Maria Landre Varatillitsvalgt Cement Maria.Landre@Halliburton.com Mobil: +47 90530704 Maria.Landre@Halliburton.com Eirik Ulvnes Varatillitsvalgt baser Eirik.Ulvnes@Halliburton.com Eirik.Ulvnes@Halliburton.com Mobil: +47 47454682 Kristoffer Haugen Varatillitsvalgt Cement Kristoffer.Haugen@Halliburton.com Kristoffer.Haugen@Halliburton.com Mobil: +47 41518763 Talsmann / Ungdomskontakt / HVO / Sekretær 2015 Gaute Birkeland Talsmann for Mudloggere Gaute.Birkeland@Halliburton.com Gaute.Birkeland@Halliburton.com Mobil: +47 91309775 Wivian Kristin Dale Talsmann for Kjemikalielager, styremedlem WivianKristin.Dale@Halliburton.com WivianKristin.Dale@Halliburton.com Mobil: +47 45139879 Geir Solland Ungdomskontakt / HVO / Lærlinger Geir.Solland@Halliburton.com Geir.Solland@Halliburton.com Mobil: +47 4024 5305 Jan Ingvar Aker-Iversen K-HVO / Sekretær Janingvar.Aker-Iversen@Halliburton.com Janingvar.Aker-Iversen@Halliburton.com Mobil: +47 9170 5330 Sonja Anita Gundersen Sekretær / Medlems register Sonja.Gundersen@Halliburton.com Mobil: +47 91696305 Sonja.Gundersen@Halliburton.com


Laste ned ppt "Knut Nesland Leder Mobil: + 479512 5203 Jan Inge Andersen Nestleder,Tillitsvalgt SDL/MWD"

Liknende presentasjoner


Annonser fra Google